Düzce Oto Elektrik Servisi ve Düzce İli

Düzce Oto Elektrik

Düzce Oto Elektrik (Düzce Yüksel Oto Elektrik) olarak, Düzce ilinde, Eski Sanayi Sitesi’nde, otomobilinizin elektrik işlerini yapıyoruz. Düzce Oto Elektrik firması, genç bir firmadır ve gençliğin verdiği enerji ile siz müşterilerimize hızlı ve enerjik bir hizmet sunmaya gayret etmektedir.

Düzce Oto Elektrik

Oto elektrik kavramı, kaynağını akümülatörden alan bütün otomobil parça ve aksamının bakım ve onarımı işini yapan iş yerlerine verilen genel bir isimdir. Bu tanıma bakıldığında bir aracın oto elektrik işi demek aslında oldukça kapsamlı bir iş yığını ve ustalık demektir.

Gelişen teknoloji ile birlikte, otomobillerin mekanik ve elektronik yapısı her geçen gün gelişmekte, daha kompleks bir hale gelmektedir. Bu durum, biz otomobil tamiri ustaları için de devamlı yenilenme ihtiyacı doğurmaktadır. Bir oto elektrik ustasının veya herhangi bir branştaki otomobil tamircisinin, değişen ve gelişen otomotiv teknolojisini yakından takip etmesi ve ustalığını gelişen alanlarda da sürdürebilmesi gerekmektedir.

Oto elektrik dendiğinde, bir otomobilin bir çok kısmını idare eden parçalar ve teknolojiler gelmelidir. Oto elektrik işi kapsamına giren başlıca işleri şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Otomobil akü sistemleri
 • Müzik sistemleri
 • Far sistemleri
 • Ateşleme sistemleri
 • Şarj sistemleri
 • Elektronik gösterge sistemleri
 • Sensör sistemleri
 • Kamera sistemleri
 • Araç güvenlik sistemleri
 • Elektrikli motor sistemleri

Görüldüğü gibi, bir otomobilin elektrik işi oldukça kapsamlı bir iştir. Bu kapsam genişliği dolayısıyla, oto elektrik işlerinde branşlaşma oluşmuştur. Mesela sadece müzik sistemleri için ayrı servisler veya sadece akü sistemleri için ayrı servisler görmek oldukça mümkündür.

Düzce Oto Elektrik firması olarak biz, araçlarınızın oto elektrik işlerini layıkıyla yapmaya gayret ediyoruz.

Düzce İli

Düzce İli’nin kuruluşu, oldukça eskilere dayanmaktadır. Kuruluş tarihi MÖ. 14. ve 9. yüyıllar arasında hüküm süren Hititler’e kadar gitmektedir. (Kaynak: Vikipedi – Düzce)

1999 yılına kadar Bolu İli’ne bağlı bir ilçe olan Düzce, 1999 Gölcük ve Düzce depremlerinin ardına İl statüsü kazanmıştır. Düzce, Türkiye’nin son ilidir ve plaka numarası da 81 dir.

Düzce İli, yaklaşık 400 bin nüfusa sahip büyük bir ildir. Düzce ili, dört tarafı dağlar ile çevirili olan Düzce Ovası üzerine kurulmuştur. Coğrafi komşuları; Bolu, Sakarya ve Zonguldaktır. Düzce, en büyük ilçelerinden biri olan Akçakoca ilçesi ile Karadeniz’e komşudur.

Düzce Tanıtım Videosu

Düzceyi kendi gözlerinizle görmek isterseniz aşağıdaki videoyu izleyin:

Düzce İli Tanıtım Videosu

Düzce ve Oto Elektrik

Düzce, oto sanayisi gelişmiş bir ildir. Düzce ilinde, irili ufaklı oto sanayi servisleri dışında, Eski Sanayi, Yeni Sanayi ve Küçük Sanayi adında, üç farklı sanayi sitesi bulunmaktadır. Bu sitelerin her birinde, bir aracın ihtiyaç duyabileceği neredeyse bütün servisler mevcuttur.

Yeni Sanayi Sitesi, Düzce Şehir Merkezinin batı girişinde, D-100 kara yolunun hemen kenarındadır. Düzce’nin en büyük oto sanayi sitesidir.

Küçük Sanayi Sitesi de Düzce Şehir Merkezinin girişinde ve D-100 kara yolunun kenarındadır. Konum olarak Yeni Sanay Sitesi’ne oldukça yakın bir konumdadır. Bu yakınlığın daha iyi anlaşılabilmesi için ikisi arasındaki uzaklık yürüme mesafesi kadardır diyebiliriz. Fakat Yeni Sanayi Sitesi, D-200 Karayolu’nun güney tarafında, Küçük Sanayi Sitesi ise kuzey tarafındadır. Bu sitenin bir kısmı, aynı zamanda, Düzce İli Oto Pazarı’dır.

Servisimiz, bu iki sanayi sitesi dışında, Düzce’nin üçüncü sanayi sitesi olan Eski Sanayi Sitesi’ndedir.

Düzce Oto Elektrik Servisi Yerleşkesi Hakkında

Firmamızın içerisinde bulunduğu Eski Sanayi Sitesi, adından da anlaşılacağı üzere, Düzce İli’nin en eski sanayi sitesidir. Sitenin kuruluşu eskilere dayanmaktadır ve şehrin zamanla büyümesi sonucu site, şehir merkezine komşu olmuştur.

Eski Sanayi Sitesi, konum olarak, il merkezine yürüme mesafesindedir. Sitenin kuzey sınırı, diğer iki sanayi sitesi gibi D-100 kara yoluna güney sınırı ise şehir merkezine sınırdır. Bu yüzden, Eski Sanayi Sitesi, yolu Düzce’ye düşenler için ayak altındadır diyebilirim. Sonuç olarak, Düzce Oto Elektrik servisi, ulaşımı kolay bir konumdadır. Ayrıca, Google haritalar yardımı ile de Düzce Oto Elektrik Servisine ulaşmak çok kolaydır.

Servisimizin şehir merkezine yürüme mesafesinde olmasının önemli bir avantajı, sizlere, aracınızın tamiri veya bakımı süresince, dilerseniz Düzce Şehrini görebilme imkanı sunmasıdır. Ortalama sağlıkta bir bireyin, hiç zorlanmadan yürüyerek Düzce Şehrinin merkezini turlayarak tekrar servisimize dönmesi hiç de zorlanmadan yapılabilecek bir iştir.

Kurucumuz Hayrettin Bey

Firmamızın kurucusu Hayrettin YÜKSEL, genç ve azimli bir zanaatkardır. Teknolojinin nimetlerinden de yararlanarak siz değerli müşterilerimizi memnun etme gayretindedir. Hayrettin Bey, ömrünün büyük bir kısmını sanayi sitesinde geçirmiş tecrübeli bir ustadır.

Neden ve Ne Zaman Biz?

Düzce Oto Elektrik olarak, verdiğimiz başlıca hizmetler şunlardır:

 • Oto Far Temizliği
 • Oto Klima Gazı Dolumu
 • Klima Gazı Dolumu
 • Kalorifer Peteği (Radyatörü) Temizliği
 • Far Ayarı
 • Bilgisayarlı Arıza Tespit
 • Oto Müzik Sistemleri Tedarik ve Montajı
 • Led Ampul Tedarik ve Montajı
 • Zenon Ampul Tedarik ve Montajı
 • Tampon Sensörü Montaj ve Tedariği

Bize Nasıl Ulaşacaksınız?

Not: Firmamız resmi olarak Düzce Oto Elektrik adıyla kurulmuştur fakat, sanal ortamda, bu isim başka bir firma tarafından kullanılmaktadır. Bu karışıklıktan dolayı, ismimize “Yüksel” kelimesi ekleyerek aradaki farkı zaman zaman öne çıkarıyoruz.