Düzce Oto Klima Gazı Dolumu – Düzce Oto Elektrik

oto klima gazı dolumu düzce yüksel oto elektrik

Düzce İli’nde oto klima gazı dolumu ile ilgili bir ihtiyacınız var ise, Düzce Oto Elektrik firması, sizlere hizmet vermeye her zaman hazırdır. Firmamız, Düzce ilinde, Eski Sanayi Sitesi’nde hizmet vermektedir. Verdiğimiz bir çok hizmet ile birlikte. araçlarınızın klima gazı dolumunu veya eksilen klima gazlarının takviyesini yapmaktayız.

Düzce Oto Elektrik Ulaşım/İletişim Bilgileri

Düzce İli Oto Klima Gazı Dolumu

Firmamız, oto klima gazı dolumunda, gelişmiş bir teknoloji kullanmaktadır. Kullandığımız cihaz, Valeo marka ve alanında tercih edilen bir makine kullanmaktadır. Kullandığımız bu makinenin fotoğrafı aşağıda verilmiştir:

oto klima gazı dolumu düzce yüksel oto elektrik
Oto klima gazı dolumu – düzce yüksel oto elektrik

Valeo klima dolum cihazı, otomobilinizin klima gazını doldurmakta, dolum işlemi sonunda, otomobilinizin klimasında bir gaz sızıntısı olup olmadığını kontrol etmektedir. Bu işlem ile hem gaz dolumu hem de klima gazı sızıntısı işlemi aynı anda gerçekleşmektedir.

Klima Gazı Dolumu İşlemi Nasıl Yapılır?

Bir otomobile, klima gazı dolum işleminin nasıl yapılacağın merak ediyorsanız, sizler için seçtiğimiz aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz:

Düzce Klima Gazı Dolumu

Düzce İli

Düzce ili milattan önce 1980 ile 800 yılları arasında kurulmuş oldukça seki bir şehirdir. Ülkemizin Batı Karadeniz Bölgesi’nde yer alan ilimiz 1999 depreminden sonra il vasfı kazanmıştır. Plaka numarası 81 olan Düzce İli, Türkiye Cumhuriyeti’nin son ilidir.

Düzce ili ile ilgili daha detaylı bilgi sahibi olmak için Vikipedia sitesinin Düzce (il) başlıklı yazısını okuyabilirsiniz.

Düzce İli ve Düzce Oto Elektrik

Düzce ilin oto sanayi sektörü ve Düzce Oto Elektrik firmamız ile ilgili bilgiler verdiğimiz Düzce Oto Elektrik Servisi ve Düzce İli yazımıza tıklayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Araçların klima gazları, zamanla kendiliğinden eksilebilmektedir. Otomobilinizin eksilmiş klima gazları ise, klimaların performansını olumsuz etkilemektedir, soğutma işlevinin tam olarak yerine getirilmesine engel olmaktadır.

Düzce -Yüksel- Oto Elektrik, Düzce’de, Merkeze bağlı Kültür Mahallesinde bulunmaktadır. Bu mahallede kurulmuş olan Eski Sanayi Sitesi’nde hizmet vermekte olan firmamız, gelişmiş techizatı ile otomobilinizin klima gazı dolumunu veya takviyesini yapmaktadır.

Düzce Oto Elektrik Firması’ndan Klima Gazı Dolumu Hizmeti Almak İçin İletişim-Ulaşım Bilgileri

Düzce Oto Klima Gazı Dolumu – Düzce Oto Elektrik” için 1 yorum

  1. Pingback: Düzce Oto Elektrik Servisi | Düzce Yüksel Oto Elektrik

Yorumlar kapatıldı.